IV Wielkopolska Wieczerza Wigilijna Środowisk Rolniczych

Napisany przez dnia 12/12/2012 w Aktualności

 Informujemy, że w piątek 21 grudnia 2012 r. o godz. 16:00, w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich, ul. Szkolna 31, gmina Ostrów Wlkp. odbędzie się IV Wielkopolska Wieczerza Wigilijna Środowisk Rolniczych.

Spotkanie z udziałem przedstawicieli wszystkich środowisk rolniczych, będzie doskonałą okazją do podsumowania upływającego roku, do wymiany doświadczeń oraz lepszej integracji społeczności rolniczej i instytucji otoczenia rolnictwa w Wielkopolsce. Ponadto uroczystość ta będzie sposobnością do zaprezentowania tradycji kulinarnych i kulturowych wielkopolskiej wsi, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wielkopolska Wieczerza Wigilijna Środowisk Rolniczych będzie niecodziennym wydarzeniem, które zgromadzi ok. 1.500 osób reprezentujących sektor rolnictwa wielkopolskiego. Honorowy patronat nad wydarzeniem przyjął Pan Stanisław Kalemba, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który też zapowiedział swój udział w tym spotkaniu, by z mieszkańcami Wielkopolski podzielić się opłatkiem i wspólnie kolędować.

Na Wigilię serdecznie zapraszamy członków Rad Powiatowych WIR, przedstawicieli instytucji otoczenia rolnictwa, przedstawicieli rolniczych związków branżowych i zawodowych, media branżowe oraz wszystkich zainteresowanych rolników.

 

Organizujemy wspólny (bezpłatny) dojazd na to wydarzenie - szczegóły w Biurach Powiatowych WIR.

Mamy 98 producentów i 3000 ha

Logowanie

Login:

 

Hasło:

 

Zapamiętaj mnie

 
 
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja
 

Newsletter

Imie:

 

E-mail: